Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Louviers

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Louviers – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Louviers – Podręcznik

Wynajem Samochodów Louviers
Wynajem Aut Louviers

Louviers to miasto w północnej Francji, 30 km na południe od Rouen, i 100 km na północ od Paryża. Louviers znajduje się w Eure Departament Haute-Normandie. Ok.18.000 mieszkańców żyje w mieście.

Miasto słynie z muzeum Musée des Décor de Théâtre, Opéra et d’kina de. Jest to również kościół Notre Dame, który części z 1300 roku. Jest też muzeum, które powstało w 1872 roku. Miasto ma też takich atrakcji jak Bigards Dom z działalności sztuki jak malarstwo, jakobinerkloster, Le Cloitre des penitentów, który został zbudowany w 1700 roku. Klasztor został szkoły dla chłopców, więzienia i dziś mieści się w mieście szkoły muzycznej. Louviers także park, le jardin publicznych, który został otwarty w 1927 roku, i który nosi nazwę polityk Aristide Briand. Miasto jest na kilku rynkach, gdzie takie ubrania są sprzedawane.

Najbliższe lotnisko jest Rouen Vallee de Seine, ca. 19 km od Louviers. Paryż Charles de Gaulle można również dojechać pociągiem.