Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lorient

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lorient – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lorient – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lorient
Wynajem Aut Lorient

Wynajem Aut Lorient

Lorient znajduje się w północnej Francji, ca. 135 km na południowy wschód od Brześcia.Lorient znajduje się w departamencie Morbihan w Bretanii, nad rzeką Scorff na Atlantyku. Ok. 59.000 mieszkańców żyje w mieście, które jest Bretanii czwartym największym miastem i jednym z ważniejszych portów rybackich najbardziej Francji.

Lorient został założony w 1666 roku przez kupców, którzy handlowali z Indii. Miasto było ważnym portem w czasach kolonialnych. Podczas II wojny światowej był niemiecki okręt podwodny bazy i kilku zamachów bombowych zniszczył miasto niemal całkowicie. W Lorient jest Musée de la Compagnie des Indes czynienia z czasów kolonialnych. Goście mogą również wybrać się na wycieczkę łodzią lub wyjść na Ile de Groix. W lecie miasta gospodarze międzynarodowych Celtic festiwalu, interceltique festiwalu de Lorient, Celtic, classical, folk, jazz i rock i obejmuje również malarzy, pisarzy i rzeźbiarzy, takich jak Lorient wiele atrakcji takich jak spływy kajakowe, skoki spadochronowe i żeglowania do wymienić tylko kilka.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Bretanii Lorient South Lann Bihaoue.