Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mâcon

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mâcon – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mâcon – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mâcon
Wynajem Aut Mâcon

Macon to miasto w południowo-wschodniej Francji, w Burgundii.Macon jest stolicą departamentu Saône-et-Loire. Miasto położone jest 68 km na północ od Lyonu, rzeki Saony. Jest ok. 36000 menneskerher.

Jego historia sięga do 200 pne Kr. Gdy starożytni Matisco był jednym z eduernes głównych miast. To jest granica między rzymskim i dominiów francuski z 843-1600.   W średniowieczu był stolicą Macon County Mâconnais. Miasto powstało na podstawie francuskiego suwerenności w 1228 roku. Macon usytuowany jest w słynnym regionie Burgundia wina. Oto rocznego rynku wina. Miasto ma takich atrakcji, jak studio Descombin sztuki, Hotel-Dieu Aptekarza, apteka w 1761 z 1800 meble, resztki katedry St Vincent z 600s z dwiema wieżami, i Urszulanek Muzeum w którym obecnie mieści muzeum archeologiczne. Ten ostatni pracował jako szkoły czy więzienia. Miasto ma też kilka przykładów sztuki romańskiej, szycia-la Mâconnais, kościół. W Macon, goście mogą wyruszyć na antenie lotów balonem lub wznoszenia.

Lotnisko Lyon Saint-Exupéry jest najbliżej lotniska.