Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Grenoble

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Grenoble – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Grenoble – Podręcznik

Grenoble
Wynajem Aut Grenoble

Grenoble – południowo-wschodniej Francji, u podnóża Alp w regionie Rodan-Alpy – to główne miasto w departamencie (powiat) Isère.Grenoble ma około 160.000 mieszkańców i jest położona w dolinie pomiędzy wysokimi górami – Isère rzeki.

Grenoble posiada wiele zabytków i atrakcji turystycznych, w tym Stare Miasto, kościół Notre Dame z 1100 – 1200 i Sprawiedliwości Pałac z 1400. Ponadto, w mieście muzeum historii naturalnej warto odwiedzić, a Musée de Grenoble – który zawiera bogaty zbiór obrazów i rzeźb z 1200s do dnia dzisiejszego. Wystawa pokazuje praceGauguina, Matisse i Picasso. Muzeum posiada również duży i piękny park rzeźby.

Z centrum można dojechać kolejką linową do Fort de la Bastille (475 m) – średniowiecznej twierdzy, gdzie roztaczają się wspaniałe widoki na miasto.

Grenoble to również nowoczesne miasto z wielką wiele sklepów i klubów nocnych, a był to gwałtowny rozwój w celach turystycznych po Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbyły się tutaj w 1968 roku.

Najbliższe lotnisko jest Aéroport International de Grenoble Isère, który znajduje się 40 km na północny zachód od centrum miasta.