Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Perpignan

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Perpignan – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Perpignan – Podręcznik

Perpignan
Wynajem Aut Perpignan

Perpignan położony jest w południowej Francji – ok. 10 km od Morza Śródziemnego i 30 km od granicy z Hiszpania. Miasto należy do regionu Languedoc-Roussillon i jest głównym miastem w departamencie Pyrénées-Orientales. Perpignan posiada 118.200 mieszkańców (2007) i skręcić na przedmieściach ludności rośnie w prawie 300.000.

Miasto zostało założone w 900 na początku, a 1200 – i 1300 roku należał Perpignon Królestwa Majorki. Jednym z jego głównych atrakcji turystycznych związanych z tym.Palais des Rois de Mallorca jest pałac i fortecę z pięknymi widokami na miasto z 1276 Strona jest jednym z najważniejszych zabytków w Perpignan, i był pierwotnie siedzibą królów Majorki.

Inną atrakcją w mieście: katedra św Jean Baptist – która powstała w 1324 i została zakończona w 1509, Castillet z 1300 roku, muzeum historii naturalnej i muzeum lotnictwa.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Aéroport Perpignan – Rivesaltes, który jest 6 mil na północny zachód od centrum miasta.