Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mallorca

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mallorca – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mallorca – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mallorca
Wynajem Aut Mallorca

Majorka jest największą z wysp, które tworzą na Balearach i jest domem dla około 800 000 osób.Na początku lat 50 wygrała tej wyspie serca wielu turystów i pozostał wysoki profil karty przeznaczenia i jest ulubionym miejscem dla wielu. I nie bez powodu. Epikurejczyków, turystów i miłośników patrząc na romantyczny pobyt można znaleźć to, czego szuka na Majorce. Plaże, miasto i natura są składniki, które obejmuje wszystkie rodzaje potrzeb.

Stabilny i ciepły klimat był prawdopodobnie największą atrakcją na przestrzeni lat, ale wyspa ma więcej do zaoferowania niż tylko niedz

W miejskich stolicy wyspy Palma, zakupy zadowolony cieszyć się owocami, że turystyka pozostawiła ślad i zostawili pieniądze w tym raju na wakacje od lat.

Mallorca posiada własne lotnisko w Palma de Mallorca (PMI) i znajduje się około ośmiu kilometrów od stolicy.

Wakacje na Majorce są tanie przez Taniwynajemaut.pl. Dostarczonych do Was w poszukiwaniu porównywane są z kilku znanych krajowych i międzynarodowych dostawców wynajmu samochodów. Zapewnia to naszym klientom niskie ceny wynajmu samochodów na Majorce.