Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Mallorca Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mallorca Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mallorca Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mallorca Lotnisko
Wynajem Aut Mallorca Lotnisko

Palma de Mallorca z lotniska, znany także jako Port lotniczy Son Sant Joan lub Aeropuerto de Son Sant Joan (PMI) położony jest 8 km na wschód od stolicy Palma de Mallorca. Są to autobusy między lotniskiem i Palma de Mallorca. Istnieje 8 różnych Wypożyczalnia samochodów na lotnisku. Jest National Ates, Nagrywaj, Sixt, Crown Auriga, Avis, Hertz i Europcar Europie Goldcar.

21203028 osób odwiedziło Mallorca z lotniska w 2009 r., to jest 3 największy port lotniczy w Hiszpanii po Madrycie i Barcelonie. Jest to główny punkt Air Berlin, Air Europa i Iberworld. Mallorca Port lotniczy obsługuje prawie 100 miejsc.

Jest to bardzo dobry wybór lokali gastronomicznych lokali w Mallorca z lotniska, kilka z nich są dni otwarte. Istnieje także kilka sklepów sprzedających wszystko od mody do różnych produktów lokalnych i sklep bezcłowy. Usługi na lotnisku obejmują VIP lounge, sale konferencyjne, apteka, plac zabaw dla dzieci, pierwszej pomocy, apteka, bank, poczta oraz biuro podróży.