Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Saint Malo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Saint Malo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Saint Malo – Podręcznik

Saint Malo
Wynajem Aut Saint Malo

Saint-Malo to nadmorskie miasto z ok. 50.000 mieszkańców (ludność cztery podwaja się w czasie sezonu turystycznego), położony w północno-wschodniej części francuskiego regionu Bretanii. Administracyjnie należy do miasta, Ministerstwa Ille-de-Vilaine. Początkowo (około 1000 rokuKr.) Miasto Leżąc, które następnie tylko składał się z klasztoru na wyspie. Później miasto zostało wzmocnione ściany, pierścień i połączona jest z lądem.

Ściany nadal istnieją w obrębie starego miasta – o nazwie La Ville Intra-Muros („W obrębie murów”), który jest główną atrakcją samą w sobie. Jest to również, gdzie większość z poszczególnych witryn – np.. Château de Saint-Malo (gdzie najstarsze części pochodzą z 1400) i średniowieczny kościół Cathédrale Saint-Vincent de Saint-Malo, który ma status francuski narodowy zabytek kultury. Posiada również małe, wzmocnione wyspy L’Île du Fort Krajowych i L’Île du Petit Bé.

Rance River ma swój koniec w Saint-Malo, i pływów zakresie są bardzo duże. Nie może być do 13,5 metra różnicy między fali wysokiej i niskiej. Zjawisko to zostało wykorzystane przez największy na świecie zakład pływów zostało zbudowane w Saint-Malo.

Najbliższe lotnisko jest Aéroport Dinard Pleurtuit-Saint Malo, położone w Pleurtuit (ok. 12 km na południowy zachód od Saint-Malo.