Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Strasburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Strasburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Strasburg – Podręcznik

Strasburg

Wynajem Aut Strasburg

Strasburg (niem. Strasburg) ma 272.975 mieszkańców (2006) i znajduje się w północno-wschodniej części Francji – nad rzeką Ill, dopływ Renu.Miasto jest centrum administracyjnym w Ministerstwie Bas-Rhin i Alzacji. Ponadto należy kilka kluczowych instytucji europejskich o – przede wszystkim Parlamentu Europejskiego, Rady Europy i Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. To daje Strasburgu bardzo międzynarodowy smak.

Miasto zostało założone przez Rzymian, a później w historii przemian jest niemiecki i francuski. Od 1919 roku (z wyjątkiem w czasie wojny 1940/45), miasto było częścią republiki francuskiej, ale zarówno architektonicznie i kulturowo jest nadal pod znakiem bliskości Niemiec.

Istnieje szereg atrakcji zarówno historycznych jak i innych gatunków w Strasburgu. Całość jak średniowieczne miasto, a jego śluz i kanałów, wąskie uliczki i domy o konstrukcji ryglowej jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W przeciwnym razie najsłynniejszych budynku Cathédrale Notre-Dame, który rozpoczął się w 1015, ale nie przyjęte do 1429 Kiedy był najwyższym budynkiem świata – wieża kościoła, która wznosi się 142 metrów nad ziemią. Wewnątrz wieży znajduje się słynny zegar astronomiczny, który pokazuje pozycji gwiazd kilkaset lat w przyszłość. Strasburg również wiele muzeów, w szczególności w dziedzinie kultury i sztuki. Jeden z najbardziej popularnych muzeum rzemiosła jest Musee des Arts Décoratifs.

Najbliższe lotnisko jest Aérodrome de Strasburg-Neuhof, w odległości kilku mil na południowy wschód od centrum miasta.

polski