Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Pau

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pau – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pau – Podręcznik

Pau
Wynajem Aut Pau

Pau (ok. 80.000 mieszkańców) znajduje się w południowo-zachodniej Francji – w departamencie Pyrénées-Atlantiques, która należy do regionu Aquitaine.Miasto położone jest na wzgórzu, z ulicy „Boulevard des Pyrénées” Pau ma wspaniały widok na góry w Pirenejach.

Pau znany jest doskonałym miejscem zimowych, ale także kilka innych atrakcji turystycznych. Położony na obrzeżach Starego Miasta jest Château de Pau jest obecnie muzeum i zabytek ze szczególnie piękną kolekcję gobelinów. Zamek był rezydencją królewską Henryka IV (król Francji i Nawarry). Dwa z wieży zamku od 1100S, a głównym wieża z 1300 roku. Obok zamku jest piękny park.

Inne atrakcje: muzeum sztuki „Musée des Beaux Arts, Musée Bernadotte – urodził się Jean-Baptiste Bernadotte (który został koronowany na króla Szwecji i Norwegii w 1818 r.), Pałac Beaumont z 1800 roku (obecnie centrum konferencyjne) i stacji kolejki Pau.

Najbliższe lotnisko jest Aéroport Pau-Pyrénées, który jest 7 km na północny zachód od centrum miasta. Port lotniczy ma regularne loty do ParyżaLyonu i Londynie.