Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Chambery

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Chambery – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Chambery – Podręcznik

Wynajem Samochodów Chambery
Wynajem Aut Chambery

Chambery to miasto w wschodniej Francji, 45 km na północ od Grenoble i 13 km na południe od Aix-les-Bains.Chambéry jest historyczną stolicą departamentu Savoie.56.000 mieszkańców żyje w mieście, łącznie z 114000 przedmieściach.

Chambéry opisano po raz pierwszy w 1029 jako Camberiacum. Miasto stało się wokół zamku Chateau de Chambéry, która została założona w 1232 roku. Zamek miał strzec drogi łączące Burgundii, Szwajcarii i Włoch. Zamek został rozbudowany w 1400 stał się rezydencją rodziny Savoia. Dzisiaj, zorganizowane wycieczki i koncerty tutaj.W 1860 roku zgodnie z francuskim Chambery dominacji. Chambery jest centrum handlowe i jest dwa kilometry od brzegu zamiast Przeczytaj Charmettes, który znany jest z filozofem czas Rousseau. Camberys najsłynniejszych punktów orientacyjnych jest   fontanna słonia, Fontaine des Słonie, z 1838 roku.Został zbudowany na cześć Benoit de osiągnięć Boignes w Indiach. Istnieje również klasztor w Hautecombe od 1135 w mieście.

lotniska Chambéry jest mniej niż kilometr od centrum miasta.