Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Laon

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Laon – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Laon – Podręcznik

Wynajem Samochodów Laon
Wynajem Aut Laon

Laon to miasto 45 km na północny zachód od Reims, i 200 km na północny wschód od Paryża. Laon jest stolicą departamentu Aisne, Pikardia, w dzielnicy. Ok. 26.000 mieszkańców żyje w handlowej Laon.

Laon znajduje się w strategicznej wysokości w dorzeczu Paryżu i został obwarowany już w czasach rzymskich, kiedy miasto przeszło pod Laudunum nazwę. Laon, ale rezydencję królewską na 900’s. Wśród głównych budynków miasta, znajduje się piękna katedra Notre Dame, który został zapoczątkowany w 1155 powinien to być jeden z najlepszych francuskich katedr gotyckich. W Laon jest również kościół Saint-Martin, wybudowany w 1100-1300, w ośmiokątnej świątyni Pana kaplica z 1100S w którym obecnie mieści muzeum sztuki, i pałac biskupi z 1100S, który służy jako pałacu sprawiedliwości. Laon posiada automatyczną kolejka linowa, Poma 2000, który łączy górnego miasta z zabytkowym centrum, w dolnej części Laon.

Najbliższe lotnisko jest Reims-Champagne, 42 km od centrum miasta Laon.