Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Saint Tropez

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Saint Tropez – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Saint Tropez – Podręcznik

Wynajem Samochodów Saint Tropez
Wynajem Aut Saint Tropez

Saint-Tropez jest miastem w południowej Francji, na francuskiej Riwierze.Saint-Tropez znajduje się 75 km na południowy zachód od miasta film w Cannes, Prowansja-Alpy-Lazurowe Cotes. Miasto położone jest w departamencie Var. Żyjemy 5800 mieszkańców.

Saint-Tropez słynie z pięknych plaż i przystani dla jachtów. Nadchodzi słynnego filmu gwiazdki każdego roku.   Miasto jest gospodarzem festiwalu de la Fête BRAVAD w maju. Ta tradycja sięga 1500 i obejmuje salutem, prowansalskim śpiew i taniec. Wśród miejskich plaż jest Plage des Grani, Plage des Cannebiers i Plage de la warto Moutte przeżywa, oprócz plaż Pampelonne-Ramatuelle. Saint-Tropez ma wielką kolekcję sztuki w Musée de l’Annonciade, gdzie można oglądać dzieła Matisse’a, między innymi W Muzeum Morskie nie jest dobry dowód 2 II wojny światowej. W październiku, wyścig odbywa się co roku i nie ma rynku na Place aux Herbes.

Najbliższe lotnisko jest Tulon-Hyeres, 45 km na południe od Saint-Tropez.