Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Awinion

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Awinion – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Awinion – Podręcznik

Awinion

Wynajem Aut Awinion

Awinion znajduje się na lewym brzegu rzeki Rodan, w północnej części Prowansji w południowej Francji – w szczególności w departamencie Vaucluse.Miasto ma ok..95.000 mieszkańców, ale bierze się cały obszar miasta, liczba ludności rośnie w prawie dwukrotnie.

Awinion najstarsze sięgają starożytności, ale miasto miało swój rozkwit w pierwszej połowie 1300 roku – w okresie, kiedy był papieski zamieszkania. Od tego czasu wywodzą się również Awinion najbardziej znanych budynków: Pałacu Papieskiego (Pałac Papieski).

W przeciwnym razie istnieje wiele zabytków i innych atrakcji w Awinionie. Wśród najbardziej popularnych jest most Pont d’Awinion, średniowieczna twierdza Wałów i katedra Notre Dame des Doms (z papieżem Janem 22s Mauzoleum). Istnieje również wiele muzeów w mieście.

Wśród imprez, które przyciągają tu ludzi, a przede wszystkim, festiwal Awinion jest wymieniona. Istnieje duży, międzynarodowy festiwal teatralny, odbyła się tu każdego lata od 1947 roku. W szczytowym okresie, ponad 100.000 osób odwiedziło tego festiwalu.

Najbliższe lotnisko jest Aéroport d’Awinion-Caumont, ca. 8 km. południowy wschód od miasta.

polski