Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Antibes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Antibes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Antibes – Podręcznik

Antibes
Wynajem Aut Antibes

Antibes znajduje się w południowo-wschodniej Francji, na Morzu Śródziemnym – szczególnie w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże (Riwiera Francuska) – między Cannes i Nicei. Antibes należy (powiat) Spraw Alpes-Maritimes, i na temat. 75.800 mieszkańców. Miasto zostało założone 300 lat przedKr. przez Greków.

Antibes jest jednym z największych w Europie przystani, jasne – Port Vauban – gdzie luksusowe jachty zacumowane obok siebie. Turyści mogą pochodzić przede wszystkim Antibes przeżyć przyjemny klimat, piękne piaszczyste plaże i błękitne morze, ale miasto ma również atrakcji historycznych i turystycznych.

Stare Miasto Antibes jest atrakcją samą w sobie, z wąskimi uliczkami i ulice – a także małe sklepy. Inną atrakcją w mieście, Muzeum Picassa, położony w zamku „Château Grimaldi. Kolekcja składa się z ponad 300 prac wykonanych przez Picassa, od czasu, gdy mieszkał w tym mieście. Inną atrakcją jest fort w kształcie gwiazdy „Le Fort Carré” z 1550’s.
Antibes jest także muzeum archeologiczne i piękny ogród botaniczny.

Dla rodzin z dziećmi mogą być atrakcyjne Marineland, park rozrywki położony na obrzeżach miasta, w tym show delfinów, gospodarstwo motyl i park wodny.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe znajduje się w mieście Nicea – Aéroport Nicea Côte d’Azur – około 20 mil na północny wschód od Antibes.