Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Annecy

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Annecy – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Annecy – Podręcznik

Wynajem Samochodów Annecy
Wynajem Aut Annecy

Annecy to miasto w wschodniej Francji. Miasto położone jest 33 mil na południe od Genewy, na końcu północno-zachodniej części 14-mile jeziora Annecy. Annecy jest stolicą Haute-Savoie. Miasto ma ok.. 50.000 mieszkańców w mieście, 137.000 z przedmieścia. Więcej kanałów przechodzących przez centrum miasta.

Annecy to miasto turystyczne położone w północnej części francuskich Alpach. Średniowieczne miasto było wokół zamku pochodzi z 1400. Miasto było ważnym centrum katolickiej reformacji, a tutaj jest późnogotycka katedra. Annecy zostało w ręce francuskie w 1860 roku. Na początku sierpnia odbyło się święto nad brzegiem jeziora, sztuczne ognie i rozrywki. Miasto jest również znane z festiwalu animacji, które odbywa się w czerwcu każdego roku.

Annecy lotniska – Meythet znajduje się sześć mil poza centrum Annecy, a lotnisko w Genewie od 50 mil. Są to autobusy z Genewy do Annecy.