Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Saint Brieuc

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Saint Brieuc – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Saint Brieuc – Podręcznik

Wynajem Samochodów Saint Brieuc
Wynajem Aut Saint Brieuc

Saint-Brieuc to miasto w północnej Francji, 99 km na zachód od Rennes w Bretanii.Miasto jest stolicą departamentu Côtes-du-Nord, szef Saint-Brieuc Bay. Wieś jest ok.. 50.000 mieszkańców.

Saint Brieuc ma katedry, Saint Etienne, z 1200-1400’s. Stare Miasto ma więcej budynków w stylu art deco. Istnieje również muzeum sztuki, Musée d’Art et d’Histoire, La Briqueterie, muzeum poświęcone działalności człowieka na obszarze w 1900, kaplice, kościoły, pałace, parku Villa Rohannec’h. Goście mogą angażować się w takie działania, jak żeglarstwo, kajakarstwo i spływy kajakowe, surfing, między innymi by wymienić tylko kilka.

St Brieuc posiada małe lotnisko z lotami na Wyspy Normandzkie, a najbliższe lotnisko o określonej wielkości jest Pleuruit lotniska ok. Dinard. 51 km od hotelu.