Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Pertuis

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pertuis – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pertuis – Podręcznik

Wynajem Samochodów Pertuis
Wynajem Aut Pertuis

Pertuis to miasto w południowej Francji, 20 km na północ od Aix-en-Provence.Miasto położone jest w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Cotes i jest stolicą Vaucleuse Ministerstwa. Żyjemy ok. 19.000 mieszkańców.

Pertuis zostało około od 981, podczas gdy w 1200s wybudowano tu zamek. Pertuis to małe miasteczko z dobrych sklepów i tradycyjną, z wąskimi uliczkami i wiele fontanny z 1600-1900’s.   W mieście pozostaje od średniowiecza: wieża zegarowa z 1300 roku, części twierdzy 1400-wieku i pozostałości zamku 1600 wieku. Tutaj biura informacji turystycznej. Zwiedzający mogą między innymi jazda rowerem, pływanie lub turystycznych w dolinie Durance. Pertuis jest dzień targowy w piątek, a na początku czerwca miasto gości parady kwiatów, Corso Fleuri. W dniu 07 marca organizowane przez provenco, święto prowansalskim. Pertuis jest dobrą bazą wypadową na wycieczki do Awinionu, Marsylii i Aix-en-Provence. Pertuis leży w dolinie Rodanu i win Côtes de Luberon.

Marsylia-Provence Airport znajduje się ok. 38 km na południe od Pertuis.