Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Biarritz Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Biarritz Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Biarritz Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Biarritz Lotnisko
Wynajem Aut Biarritz Lotnisko

L’aéroport de Biarritz-Anglet-Bayonne (BIQ) znany również jako Aeropuerto de Parme jest położony 5 km na południowy wschód od Biarritz w Francja. Są to autobusy między lotniskiem i Biarritz. 5 różnych firm wynajmu samochodów znajduje się na lotnisku.

W 2007 roku 930.880 pasażerów odwiedził Biarritz Airport.Jest obsługiwany przez siedem różnych linii lotniczych, które oferują loty do 7 różnych międzynarodowych połączeń lotniczych w Europie. Obszar ten ma długą tradycję latania, ale na lotnisko, gdzie stoi do dziś po raz pierwszy otwarto w 1954 roku. Poprzedni lotnisko zostało zbombardowane w czasie 2 II wojny światowej.

Biarritz Airport ma duży wybór punktów gastronomicznych i sklepów. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu, VIP salonik, centrum konferencyjne i ATM. Nie ma hoteli na lotnisko.