Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rouen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rouen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rouen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rouen
Wynajem Aut Rouen

Rouen to miasto w północnej Francji, 140 km na północny zachód od Paryża. Miasto położone jest w Normandii, nad Sekwaną, jest stolicą departamentu Seine-Maritime. Ok. 108.000 żyć w mieście, 389.000 z przedmieścia. Rouen jest jednym z największych miast Francji port, i na temat. Nabrzeże o długości 12 km. Jest to łódź z Dieppe i Le Havre do Anglii.

Miasto zostało pierwotnie Celtic, został stolicą prowincji Cesarstwa Rzymskiego w 200’s. Został on później stolica księstwa Normandii w 911 Rouen jest znany jako miejsce, w którym Joanna d’Arc została spalona na stosie w 1431 roku Claude Monet namalował Rouen fasada katedry w kilku wersjach.   Rouen ma wiele średniowiecznych budynków, katedra Notre-Dame został zapoczątkowany w 1202 i ukończona w 1500. Posiada 150-metrowa wieża. Inne atrakcje to opactwa St Ouen z 1300 roku, św Maclou Kościoła, Pałac Sprawiedliwości i urtårnet Le-Gros-Horloge.

Lotnisko Rouen Vallee de Seine i Beauvais, dwa najbliższe odpowiednio 3 i 73 km od Rouen.