Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Hawr

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hawr – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hawr – Podręcznik

Hawr
Wynajem Aut Hawr

Hawr znajduje się w Normandii we Francji, gdzie Sekwany wpada do kanału La Manche.Administracyjnie należy do miasta, które ma prawie 200 tysięcy mieszkańców, Ministerstwo Seine-Maritime regionie Haute-Normandie. W 1800 roku miasto było znane jako port wyjścia dla emigrantów francuskich, którzy byli do opuszczenia przez statek parowy do Ameryki.

Niewiele jest zabytkowej architektury w Hawr, który jest, bo miasto zostało poważnie zniszczone podczas inwazji aliantów w Normandii w kierunku koniec 2. II wojny światowej. Całe miasto zostało następnie przebudowany w stylu modernistycznym, zaprojektowany przez architekta Auguste Perret – i obecnie jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wśród niewielu zachowanych zabytkowych budynków w mieście istnieje kilka kościołów – w tym Cathédrale Notre-Dame du Havre od 1500. W przeciwnym razie, kilka interesujących muzeów obejmują, na przykład. Musée des Beaux-Arts André Malreaux (sztuki współczesnej) i Musée du Vieux Havre (dokumentowanie historii starożytnej miasta).

Najbliższe lotnisko jest Aéroport Hawr-Octeville, położony ok.. 9 km na północ od miasta.