Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Rennes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rennes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rennes – Podręcznik

Rennes

Wynajem Aut Rennes

Rennes usytuowany jest w północno-zachodniej Francji , jest głównym miastem w regionie Bretania, w departamencie Ille-et-Vilaine.Miasto ma 209.600 mieszkańców i jest ważnym węzłem komunikacyjnym i ośrodkiem kulturalnym.

Historyczne centrum znajduje się na wzgórzu, i wciąż zachowanych średniowiecznych budynków. Jednym z symboli miasta – Pałac Sprawiedliwości – wybudowana w latach 1618/54 został całkowicie zniszczony przez pożar w 1994 roku. Pałac Sprawiedliwości jest obecnie odbudowywany.

Niektóre z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Rennes: Les Champs Libre – stosunkowo nowym centrum kultury, gdzie można znaleźć bibliotek, Space Science (z interaktywnych eksponatów i Planetarium) i „Le Musée de Bretagne”. Rennes też muzeum sztuki – Le Musée de Beaux Arts w obrazy i rzeźby z 1300 roku do 1800 roku. Prace Picassa, Gauguina, Rubensa i Dufy są na wystawie.

W przeciwnym razie, publiczny park w centrum „Parc du Thabor” warto odwiedzić. Park jest mieszanką ogród francuski i angielski z pięknym stautuer. Jest to również miasta ogród botaniczny.

Najbliższe lotnisko jest Aéroport de Rennes, położony 5 km na południowy zachód od centrum miasta

polski