Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Belfast

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Belfast – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Belfast – Podręcznik

Belfast
Wynajem Aut Belfast

Belfast położony jest w północno-wschodniej części Irlandii Północnej, przy ujściu rzeki Lagan.Belfast jest stolicą Irlandii Północnej, a największy w kraju miasta.375.000 mieszkańców żyje w mieście, które leży na Morzu Irlandzkim i jest otoczona górami jak Black Mountain, Cavehill i Castlereagh Hills. Miasto jest w Irlandii najlepszy port.

Belfast Port jest jednym z największych na świecie suchym dokiem w stoczni Harland and Wolff, która jest również znana z produkcji Titanica statku. Dwa dźwigi, Samson i Goliat są również znane zabytki. Oznacza to, że City farszu usta powstała w 1177 Dzisiaj Belfast jest rezultatem rewolucji przemysłowej, nie jest zaskoczeniem, że głównym przemysłu bielizny dziś. Wiktoriańskiej i edwardiańskiej budynków, Queen’s University z 1849 i 1860, Ulster Bank jest jedną z atrakcji miasta. parlament Irlandii Północnej znajduje się w Stormont. Tak jest również w sali koncertowej Odyssey i Waterfront Center.

Znajdują się dwa lotniska w Belfaście: George Belfast City Airport i Belfast International.