Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Irlandia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Irlandia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Irlandia – Podręcznik

Irlandia
Wynajem Aut Irlandia

Irlandia jest na zachód od Wysp Brytyjskich i składa się z Republiki Irlandii i Irlandii Północnej (która należy do Zjednoczonego Królestwa i znajduje się na północny wschód od wyspy). Irlandia ma 4.200.000 mieszkańców (2008), oraz na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego na zachodzie, północy Channel na Morzu północnym wschodzie Irlandii na wschodzie, Morza Celtyckiego w południowo-zachodniej i St George’s Channel w południowo-wschodniej.

Krajobraz w Irlandii polega na skały, wzgórza i småfjell wzdłuż wybrzeża i bardziej płaski krajobraz w środkowej części kraju.Najwyższym szczytem jest Carrantuohill – co jest 1038 m.

Irlandia ma morski klimat z łagodnymi zimami i cool. Jest to najbardziej opadów w zachodniej obszarach.

Irlandia jest chyba najbardziej znany rodzaj piwo – Guinness, ale także Riverdance i tradycyjnej irlandzkiej muzyki ludowej tematyka kojarzy się z kraju.

Stolica Dublin jest także największym miastem kraju, z 1 mln mieszkańców obszaru metropolitalnego. Dublin   Położony na wschodnim wybrzeżu i jest ważnym portem morskim z połączeń promowych do Wielkiej Brytanii.Miasto jest bogate w miejsca sztuki, kultury i historii, a także nocnych klubów i zakupów. Główną atrakcją turystyczną jest zamek Dublin Castle z 1200s.

Inne duże miasta w Irlandii, Cork, Limerick, Galway i Waterford.

Główne lotnisko w Irlandii jest Dublin International Airport, położony 12 km na północ od miasta.

Istnieją również międzynarodowe lotniska w miastach Corc i Shannon.

Korzystanie z samochodu to chyba najlepszy sposób na zwiedzanie Irlandii. Szukaj i znajdź duży wybór wypożyczalni samochodów w większości miejsc w wyszukiwarce powyżej.