Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cork Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cork Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cork Lotnisko – Podręcznik

Cork Lotnisko
Wynajem Aut Cork Lotnisko

Wynajem Aut Cork Lotnisko

Cork Airport (KRK) znajduje się 8 km na południowy wschód Cork i jest jednym z trzech głównych lotnisk w Irlandii. To jest możliwe, aby uzyskać między lotniskiem i Cork pociągiem i autobusem. Kilka firm, takich jak 353 wynajem samochodów, Alamo, National, Avis, Budget i Hertz oferuje wynajem samochodów.

W 2009 roku było 2,8 mln osób odwiedziło lotniska w Cork. Fabrycznie nowy terminal otwarty w 2006 roku. Z lotniska podróż do około 20 różnych międzynarodowych portów lotniczych w Europie. Jest obsługiwany przez wiele linii lotniczych i jest podstawą Aer Arann, Aer Lingus, Ryanair i Aer Lingus Regionalnego.

Lotnisko posiada bezpłatny dostęp do Internetu, sześć różnych kawiarni i barów i zakupów. Tuż obok terminalu jest fryzjerką, suszarka do portu. Zapłacą nieco dodatkowe można uzyskać dostęp do Jack Lynch hali odlotów, wygodne miejsce zarówno dla wypoczynku i pracy. Cork International Airport Hotel położony jest w pobliżuterminalu.