Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Cork

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cork – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cork – Podręcznik

Cork

Wynajem Aut Cork

Cork położony jest na południowo-wschodnim wybrzeżu Irlandii , nad rzeką Lee.Cork jest drugim co do wielkości miasto Irlandii i Irlandii archipelagu trzecim co do wielkości miasta. miasto Cork ma około 119.000 mieszkańców, ale bierze na przedmieściach wzrosnąć do 190 tysięcy mieszkańców. Cork jest jednym z największych miast Irlandii portu.

Miasta ulicy handlowej w St Patrick’s Street znana jest z architekturą i przyjazny dla pieszych ulica handlowa. Pierwotnie zbudowany na jednym z kanałami Lee.   County Hall była długa najwyższy budynek w Irlandii , podczas gdy po drugiej stronie rzeki jest najdłuższy budynek w Cork: Atkins Hall. Najsłynniejszą budowlą w mieście jest wieża kościoła Shandon. Inne ważne zabytki to Ratusz zbudowany jest z Cork Opera House i Elizabeth Fort. Uniwersytet w Cork jest także popularną atrakcją turystyczną.W listopadzie roczne festiwalu odbyła.

Cork Airport jest jednym z głównych lotnisk w Irlandii i znajduje się w południowej części miasta, w Ballygarvan, osiem kilometrów od centrum miasta.

polski