Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kilkenny

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kilkenny – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kilkenny – Podręcznik

Kilkenny
Wynajem Aut Kilkenny

Kilkenny znajduje się nad rzeką Nore, w południowo-wschodniej Irlandii. Ok. 8600 mieszkańców mieszkających w danym mieście w prowincji Leinster. Przedmieściach znajduje się 22000 w hrabstwie Kilkenny.

Kilkenny było siedzibą królów Ossory. King of Pembroke założył tu zamek w 1200s, ale miasto nie dostał status miasta aż do 1609 roku. Kilkenny jest popularnym miejscem turystycznym. Zabytków, jak katedra św Canica z 1300 roku, Kościół Mariacki i pozostałości klasztorów dominikanów i fransiske jako Black Abbey w Parlamencie ul. Klasztor został założony w 1225, był jednym z pierwszych klasztorów dominikanów w Irlandii. Jest jednym z największych w Irlandii witraży. W dawnych czasach miasto było otoczone obrony: ściany Kilkenny i bronił miasta. Pozostałości mogą być obecnie postrzegane w Abbey Street.   Oprócz zabytkowych zamków Kilkenny Castle, miasto tętniące życiem sceny muzycznej z Rhythm and Roots Festival w maju. Istnieją również dobre warunki do gry w golfa i jazdy konnej.

Kilkenny Lotnisko znajduje się 25 km na północ od Kilkenny.