Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Killarney

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Killarney – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Killarney – Podręcznik

Killarney
Wynajem Aut Killarney

Killarney to miasto w południowo-zachodniej Irlandii. Znajduje się na półwyspie Peninsula Iveragh w pobliżu półwyspu Dingle i Skellig Michael Islandia. Killarney Jeziora Killarney znajduje się na szerokości geograficznej północnej w Killarney National Park. Ok. 30.000 mieszkańców żyje w Killarney.

Killarney to jedna z największych atrakcji Irlandii. W Killarney National Park znajduje się klasztor, który powstał w 600s św Finian. Park Narodowy został pierwszy w Irlandii, a powstała w 1932 roku. Oto gatunków zwierząt takich jak jelenie. Miasto i jego okolice zamieszkuje Katedra Najświętszej Marii Panny, Ross Castle, Muckross Abbey, wodospady Torc i Dolina Dunloe. Ross Castle pochodzi z 1500, i jest otwarte dla publiczności. Katolickiej katedry w Kilkenny od 1855 będzie jednym z najpiękniejszych kościołów, zaprojektowany przez AW Pugin.   W 2007 r., Killarney zdobył nagrodę dla najlepiej zachowane miasto.

Kerry Airport jest jeden kilometr na północny wschód od Killarney.