Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Limerick

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Limerick – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Limerick – Podręcznik

Limerick
Wynajem Aut Limerick

Limerick leży nad rzeką Shannon w południowej Irlandii, 200 km na południowy zachód od stolicy Dublin. Limerick jest trzecim co do wielkości w Irlandii miasta.Powierzchnia miasta jest ok.. 53.000 mieszkańców (2006), podczas gdy rachunki regionu w hrabstwie Limerick 87.000 mieszkańców.

Limerick została założona przez przybycie Wikingów w 812, ale prawdopodobnie mieszka w przeszłości. W 1200s przyszli Normanowie i ponownie opracowane i zbudowane King John’s Castle i Katedra Najświętszej Marii Panny. Miasto ma też inny katedry St John’s z 1861 roku. Został zaprojektowany przez Philip Charles Hardwick, Irlandii i najwyższą iglicą na 94 metrów. Shannon jest najbardziej znany jako szczególna forma wiersza, a także jeden z najsłynniejszych aren sportowych w Irlandii: Thomond Park. To tutaj Munster wygrał European Rugby Cup w rugby dwukrotnie. Istnieją dobre warunki dla rybaków łososia w tym obszarze, a park Peoples Park, istnieją szlaki turystyczne.

Airport, Shannon International Airport znajduje się ok. 25 km od miasta Limerick.