Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tralee

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tralee – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tralee – Podręcznik

Tralee
Wynajem Aut Tralee

Tralee to miasto w sørveslige części Republiki Irlandii, ca. 300 km na południowy zachód od Dublina. Tralee jest centrum administracyjnym dla powiatu. Z porusza się 25.000 mieszkańców, położonej w pobliżu miasta Półwyspu Dingle i Irlandii najwyższy szczyt Carrauntoohill jest 1041 metrów. 

Tralee był główną siedzibą hrabiów Desmond, i została założona w 1300 roku. Tralee jest również dobrym punktem wyjścia dla tych, którzy chcą zwiedzić Ring of Kerry.Turystyka jest ważna do Tralee, a miasto ma wiele na świeżym powietrzu. Pięknego wybrzeża Dingle półwyspy gdzie Brandon góry i wyspy Blasket Wyspy przyciągają wielu odwiedzających. Blasket Wyspy są znane z ich dziedzictwo literackie i językowe, i został niezamieszkany od roku 1950. Na półwyspie Dingle, jest kilka historycznych miejsc, takich jak ferryty zatoczce w zachodniej części, i Gallarus Oratorium. Tralee słynie z corocznego konkursu „The Rose of Tralee”, festiwal dla kobiet irlandzkiego pochodzenia.

Najbliższe lotnisko, Kerry Airport znajduje się ok. 20 km od centrum miasta Tralee.