Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Waterford

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Waterford – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Waterford – Podręcznik

Waterford
Wynajem Aut Waterford

Waterford jest miastem 135 km na południowy zachód od Dublina. Większość miasta leży w południowej części rzeki Suir. Waterford liczy 46000 (2006). Waterford jest ważnym portem na południowym wybrzeżu, a eksport w tym produktów zwierzęcych.

Waterford jest jednym z najstarszych miast w Irlandii. Miasto słynie z krystalicznie produktów i historii średniowiecznej. W Waterford Crystal odwiedzający mogą zobaczyć, jak kryształ towarów wyprodukowanych i zobacz håndblåsing. W katedrze znajduje się w Waterford, w miejscu dawnej Viking Reginald Tower. Budynek ten jest najstarszym Irlandia komunalnych budynków. Jej nazwa pochodzi od miasta, założyciela i wystawy prezentującej historię wody Forda. Miasto ma miłej atmosferze i oferuje więcej architektonicznych, artystycznych, historycznych i innych atrakcji.   Obszarów wokół Waterford oferuje dobre warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i obserwacja ptaków w Blackwater Estuary. Istnieją także liczne plaże i wioski rybackie w zasięgu ręki.

Waterford Airport znajduje się dziewięć mil na południowy wschód Waterford.