Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kerry

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kerry – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kerry – Podręcznik

Kerry
Wynajem Aut Kerry

Kerry to hrabstwo w południowo-zachodniej całkowicie Irlandia – szczególnie w prowincji Munster.Zajmuje powierzchnię 4746 km2 z, i łącznej populacji ok.. 140000 (2007). Około 25.000 mieszkańców żyje w centrum administracyjnym Tralee, który jest również największym miastem w powiecie.

Tralee została założona w 1200s, i że centralne miejsce, gdy stał się odrębnym Kerry County w 1606 roku. Znajduje się na Półwysep Dingle, gdzie zaczyna się – i jest ważnym miejscem turystycznym. Tutaj można znaleźć Irlandii największy park wodny – Aqua Dom – lub, że można zatrzymać przez Kerry County Museum. W Tralee jest Teatru Ludowego, Siamsa Tire.

Dekoracje w Kerry jest bardzo vegetasjonsrik i piękne, z licznymi zatokami i półwyspami wzdłuż wybrzeża. Półwysep Dingle jest w Killarney National Park, który obejmuje Jeziora Killarney i okolic.

15 km wybrzeża znajduje się kilka wysp, najbardziej znany jest stromej skale wyspie Skellig Michael (irl. Sceilig Mhichil). To było więcej niż 600 lat centrum zakonu, a tam jest klasztor z roku 588 neKr. na stromej ścianie skalnej na wyspie. W klasztorze znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Aby dostać się tam od plaży, trzeba wspiąć się wszystkich 620 kroków. Cała wyspa i sąsiednią wyspę Little Skellig, posiada także status rezerwatu przyrody.

Lotnisko Kerry Airport, który znajduje się w powiecie, regularne trasy do DublinaLondynu i niektórych miejsc na kontynencie europejskim.