Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Galway

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Galway – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Galway – Podręcznik

Galway

Wynajem Aut Galway

Galway to miasto na zachodnim wybrzeżu Irlandii w Galway Bay. Miasto jest czwartym pod względem wielkości w Irlandii, jest   w pobliżu ujścia rzeki Corrib.Miasto liczy około 66.000 mieszkańców.

Miasto zostało założone w 1400 przez króla Ryszarda II i był długo w siedzibie handlowych Irlandii z Hiszpanii i Francji .Hiszpański handlu jest nadal widoczny w architekturze. Kościół Świętego Mikołaja od 1320 jest przykładem tego, a kraj najstarszy średniowieczny kościół nadal w użyciu. Nawet Krzysztof Kolumb Este powinny mieć także Galway odwiedził, zanim wyruszył w podróż do Islandii i Wysp Owczych. Miasto posiada zwartą centrum z wielu pubów. W lecie można przeżyć Galway Arts Festival, który słynie z Macnas Parade. Miasto ma też muzeum Galwart, który wyświetla   historii.Galway ma łagodny, wilgotny i umiarkowany klimat ze średnią temperaturą stycznia 6,8 stopni i 16 stopni w lipcu.

Galway Airport znajduje się sześć mil na wschód od miasta w Carnmore.

polski