Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Colmar

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Colmar – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Colmar – Podręcznik

Wynajem Samochodów Colmar
Wynajem Aut Colmar

Colmar to miasto we wschodniej Francji, w Alzacji.kapitału Colmar Haut-Rhin Department, położony 15 km na zachód od Renu. Ok. 67.000 mieszkańców żyje w Colmar.

Colmar został założony w 800-numer. W 1226 r. miasto wróciło do stanu Imperial w niemiecko-Imperium Rzymskiego. Kiedy miasto było częścią Niemiec o nazwie miasta Kolmar. Wszedł on w ręce francuskie w roku 1697, ale niemieckie w 1871 roku i francuskiej od 1945 roku. Colmar posiada wiele dobrze zachowanych budynków z okresu średniowiecza i renesansu. Tutaj znajduje się słynny ołtarz lodu Heim z 1500 Matthias Grünewald, która jest uważana za arcydzieło gatunku rzeźby. W mieście znajduje się kilka starszych budynków, St Martin’s Church od 1200-wieczny klasztor Dominikanów Unterlinden z tego samego okresu. Oto Unter Muzeum Linden dzisiaj.Miasto ma też etnograficzne, Muzeum Zabawek i Muzeum Bartholdi, projektant Statua Wolności w Nowym Jorku. Istnieją również Muzeum Sztuki Współczesnej Espace Andre Malraux.

Najbliższe lotnisko jest Bazylei i Strasburgu, zarówno ok. 57 km od Colmar.