Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Boulogne

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Boulogne – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Boulogne – Podręcznik

Wynajem Samochodów Boulogne
Wynajem Aut Boulogne

Boulogne-sur-Mer znajduje się w północno-zachodniej Francji w Kanale La Manche.Boulogne-sur-Mer znajduje się 30 km na południowy zachód od Calais i połączeń promowych do Anglii Dover.   Miasto położone jest w Nord-Pas-de-Calais, i jest jednym z najważniejszych portów rybackich we Francji, a znaczna portu. Żyjemy ok.45.000 mieszkańców, 93.000 przedmieścia.

W czasach rzymskich miasto było ważnym miejscem na przejściach Britannia, znany również jako Gesoriacum, później jako Bononia. Cesarz Klaudiusz używane miasta jako bazy, kiedy najechał Wielkiej Brytanii w 43 lat Miasto należało do Burgundii 1419/77, a później francuskim. Podczas pierwszej wojny światowej miasto było głównym portem dostaw dla wojsk brytyjskich we Francji. W czasie okupacji 1940/44 miasto poddano kilkaset nalotów, które były szczególnie trudne w nowych miastach.Najstarsza dzielnica miasta, Haute Ville, otoczone murami z 1200s. W nowszych miasta Basse Ville, znajduje się w porcie.

lotniska Lille znajduje się około 105 km od centrum Boulogne-sur-Mer.