Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Villeneuve

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Villeneuve – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Villeneuve – Podręcznik

Wynajem Samochodów Villeneuve
Wynajem Aut Villeneuve

Villeneuve-Loubet to miasto w południowej Francji, 15 km na wschód od Nicei i 22 km na zachód od Hollywood Cannes. Miasto leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego w Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże w departamencie Alpes-Maritimes. Żyjemy ok. 15.000 mieszkańców.

Miasto zostało założone w 1300 roku wokół zamku Villeneuve, ale wykopaliska archeologiczne wskazują, że Rzymianie w obszarze wcześniej. Villeneuve-Loubet ma muzeum sztuki kulinarnej i muzeum poświęcone Auguste Escoffier, który był uważany za jednego z matkonger Francji. W mieście znajduje się także średniowiecznej twierdzy z 1300 roku. Istnieje również prowansalskim miasteczku został odbudowany w 1600 tutaj. Marina Baie des Anges jest ośrodek wypoczynkowy ze specjalną architekturą, zdobył kilka nagród. Plaże są jednymi z największych atrakcji. Tutaj zwiedzający mogą wypożyczyć łódki, narty wodne, pływanie, opalanie lub żeglować.Istnieją również kursy żeglarskie tutaj.

Nicea Côte d’Azur lotnisko znajduje się siedem kilometrów na wschód od Villeneuve-Loubet.