Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Albi

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Albi – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Albi – Podręcznik

Wynajem Samochodów Albi
Wynajem Aut Albi

Albi to miasto w południowej Francji. Miasto jest na temat. 70 km na północny wschód od Tuluzy, na rzece Tarn. Ok. 66.000 mieszkańców żyje w Albi.

Miasto jest najbardziej znany jako miejsce narodzin artysty Tuluza-Lautreca. W muzeum Tuluza-Lautrec, zwiedzający mogą zobaczyć ponad 1000 prac artysty, który jest jednym z artystów najbardziej popularnych we Francji. Albi jest także słynny gotycka katedra, Sainte-Cécile, zbudowany w latach 1282/90 To jest 113 metrów długości, 35 metrów szerokości i 40 m wysokości. Zegar na wieży wynosi 78 metrów wysokości. Katedra jest największym w Europie katedry urządzone, dzięki renesansowe obrazy w skarbcu. Istnieje również Bishop’s Castle z 1300 roku, w Palais de la Berbie. Ma siedem metrów grubości. W 1678 to było robione w ogrodzie na zamku. Oto jeden z najlepszych punktów widokowych na rzekę Tarn. To tam muzeum malarza Tuluza-Lautrec się znajduje.

Lotnisko jest Tuluza Blagnac znajduje się 71 km od centrum miasta Albi.