Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Limoges

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Limoges – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Limoges – Podręcznik

Wynajem Samochodów Limoges
Wynajem Aut Limoges

Limoges to miasto w regionie Limousin na rzece Vienne. Limoges jest stolicą departamentu Haute-Vienne. Ok. 133.000 mieszkańców żyje w mieście, a na przedmieściach populacji 174.000 tutaj.

Limoges zostało założone ok. Augustorium. 10 lat e. Kr. przez Rzymian. Ruiny miasta z czasów rzymskich. Teatr Amphitheatre starożytności była jedną z największych tego typu w Galii. Limoges posiada również kilka pięknych, średniowiecznych budynków, takich jak Saint-Michel-des-Lions, kościół 1400, Saint-Etienne Katedra 1273. W tym ostatnim, który został ukończony w 1888 roku jest ośmioboczna dzwonnica, wizji. Pałac biskupi w barokowym z 1700 roku działa obecnie jako muzeum. Limoges jest znana z jednej z wiodących branżach Francji porcelany. Nic dziwnego, że zarówno ceramicznych i ceramiki o szkole szkoły. Limoges jest również znany ze swojego emaljeindustri i emaljemalerier od 1500. Wśród atrakcji jest krypcie św Sztuki, z kilku miejsc pochówku.

Najbliższe lotnisko jest Limoges-Bellegarde, osiem mil od Limoges.