Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Quimper

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Quimper – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Quimper – Podręcznik

Wynajem Samochodów Quimper
Wynajem Aut Quimper

Quimper to miasto w północno-zachodniej części Francji, w Bretanii.Quimper jest stolicą departamentu Finistère. Miasto położone jest 71 km na południowy wschód od Brześcia, na rzece Odet. Ok. 64.000 mieszkańców żyje w Quimper.

Miasto zostało katolickiej diecezji od 400’s. Quimper jest starożytnej stolicy La Cournoaille w Bretanii, i ma kilka celtyckich symboli. Nazwa jest Breton przepływu całkowitego, wskazując na trzy rzeki Steira, Oddet i Frout, które płyną razem tutaj. Miasto ma kilka średniowiecznych budynków, w tym Gotycka katedra św Corentin, który rozpoczął się w 1239 Posiada dwie wieże i przebudowano w   1800 roku.Quimper ma zabytków Fience Muzeum, Muzeum Sztuk Pięknych Musée des Beaux-Arts, i muzeum sztuki współczesnej, Le Quartier. Trzeci tydzień lipca festiwalu tańca gospodarzy Quimper Cornouaille z ponad 200 wydarzeń. Najsłynniejszych produktów fajansu produktów Quimper: ręcznie malowane ceramiczne.   Goście mogą spróbować tradycyjnych jabłecznika i naleśniki.

Najbliższe lotnisko jest Quimper lotniska, siedem kilometrów od centrum.