Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Epinal

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Epinal – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Epinal – Podręcznik

Wynajem Samochodów Epinal

Wynajem Aut Epinal

Épinal to miasto we wschodniej Francji , w dzielnicy Lorraine, 48 km na południowy wschód Nancy .Miasto jest stolicą departamentu Vosges, znajduje się na rzece Moselle. Ok. 35.000 mieszkańców żyje w Épinal.

Miasto zostało założone w 900 roku, kiedy Thierry de Hamelant zbudował kościół tutaj. Pod koniec 1800 roku, jego rozbudowie w silną twierdzę. Épinal jest znany obrazy d’Épinal, słynny francuski wyrażenie, które odnosi się popularne odbitki z firmy Imagerie d’Épinal. W mieście produkuje skóry i tkaniny, tekstylne i szkoły. Oto departemensmuseet dla Vosges z kilku dzieł sztuki. Épinal ma kilka zabytków w tym do bazyliki Saint-Maurice, zamek z parku zamkowym, w tym angielski ogród, plac Place des Osge i Notre-Dame-au-Cierge Kościoła.

Najbliższe lotnisko jest Aérodrome Epinal – Dogneville sześć kilometrów poza miasto, a lotnisko Aéroport Épinal – Mirecourt znajduje się 40 kilometrów od centrum miasta.

polski