Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Beirut

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Beirut – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Beirut – Podręcznik

Wynajem Samochodów Beirut
Wynajem Aut Beirut

Bejrut jest położony na zachodnim wybrzeżu Libanu i znajduje się na półwyspie, który wystaje do Morza Śródziemnego.Bejrut, stolica kraju i jednym z najlepszych naturalnych portów wzdłuż wschodniego wybrzeża Morza Śródziemnego. Miasto jest także największym w kraju z liczbą ludności prawie 2 000 000 (2007). Po raz pierwszy miejscu jest wymienione w egipskich źródeł od 1400 rpne Korony i była ważnym centrum handlowym w czasach rzymskich.

Beirut oferuje wszystko, od historii i muzea plaż i festiwali. Niektóre muzea znajdują się w miasto Beirut National Museum, które jest poświęcone historii Bejrutu i Nicolas Ibrahim Sursock Muzeum czynienia z Libanu artystów. Uznał on wiele uroczystości w mieście, w tym jeden wielki niedziela jest beach party. Beirut Balon jest balon gdzie można zarezerwować wycieczki, aby zobaczyć miasto z góry.

Beirut Rafic Hariri International Airport pochodzi od premiera w Bejrucie, który zginął w 2005 r. i znajduje się ok.. 10 km od centrum miasta.