Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Jerusalem

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Jerusalem – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Jerusalem – Podręcznik

Wynajem Samochodów Jerusalem
Wynajem Aut Jerusalem

Jerozolima jest miastem położonym na wysokości między 550 a 850 metrów nad poziomem morza. Miasto położone jest między izraelskim wybrzeżu i zatonięcia Jordania. Jerozolima Izrael nieoficjalną stolicą, i na temat.710.000 mieszkańców. Jerozolima również załączone część, która znajduje się na Zachodnim Brzegu w Palestynie.

Jerozolima jest bogaty w historii i jest znany jako punkt centralny trzech największych religii: judaizmu, islamu i chrześcijaństwa. Jest to mekka dla miłośników historii i kultury. Starego miasta sprzed 4000 lat pne Kr. Otoczony wysokim murem 12 metrów. W ścianie jest znany jako Dome pomników Rock z 691, który został zbudowany przez arabskiego podboju. Inne znane miejsca to Ścianie Płaczu, Wzgórze Świątynne i meczet Al-Aksa. Świętej Anny, kościół z okresu Crusader najdalej na wschód do ściany. Jerozolima posiada kilka muzeów, jak Muzeum Holokaustu, muzeum archeologiczne, gdzie słynny Dead Sea Scrolls są na wyświetlaczu.

Ben Gurion International Airport znajduje się ok. 42 km poza centrum miasta.