Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Konya

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Konya – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Konya – Podręcznik

Wynajem Samochodów Konya
Wynajem Aut Konya

Konya położony jest w południowo-zachodniej części Turcji i jest stolicą prowincji Konya.W mieście znajduje się około 1000 metrów nad poziomem morza i jest o 230 km do stolicy Ankary. Liczba mieszkańców w mieście szacuje się na ponad 1 000 000 w 2009 r. i liczba ta wzrasta do prawie 2 mln, jeśli ktoś oczekuje okolic. Konya jest jednym z najstarszych miast z ciągłym rozliczenia i zostało założone około 5000 pne Kr.

Konya ma wiele atrakcji do zaoferowania, w tym Iplicki Meczet, który został zbudowany w 1200s, Ala Eddins Palace od 1220 i od 1221 Alaeddin Meczet, który jest najstarszy meczet w mieście. Mevlana Muzeum jest również nazywany Green Mauzoleum i jest niesamowicie piękne mauzoleum, która została ukończona w 1274 roku.Aby dowiedzieć się więcej o historii można odwiedzić Muzeum Archeologiczne Konyan który wykazuje starożytnych artefaktów jak Roman sarkofagu, ceramiki greckiej i rzymskiej napisy.

Konya Airport znajduje się około 20 km poza miasto.