Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Alanya

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Alanya – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Alanya – Podręcznik

Wynajem Samochodów Alanya
Wynajem Aut Alanya

Alanya znajduje się na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w zachodniej części Turcji. Miasto należy do prowincji Antalya i znajduje się około 130 km na wschód od miasta Antalya.Alanya ma południowej lokalizacji na półwyspie z Taurustfjellene tronu w tle. Miasto ma bardzo korzystne położenie i z tego powodu został poddany Alanya jako królestwa Ptolemeusza z 305 roku pne Zł do 30 e. Kr. W 2009 roku populacja wyniosła ok. 240 000.

Alanya jest popularny kurort wypoczynkowy, z plaż, jak Kleopatra i Keykubat. Obok przystani znajduje się łódź gotowa iść na wycieczkę, jak również bary i restauracje. Od twierdzy z 1300 roku mogą zostać podjęte do jaskiń i pieczar, oraz w Alanya, który został zbudowany w 1226 roku, jest starożytnym bizantyjski kościół i meczet. Red Tower jest słynnym zabytkiem w mieście i znajduje się tuż poniżej Alanya. Wieża ma 33 metrów wysokości i domy muzeum etnograficzne.

Gazipasa-Alanya lotniska jest ok.. 30 km od centrum miasta.