Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Antalya

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Antalya – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Antalya – Podręcznik

Wynajem Samochodów Antalya
Wynajem Aut Antalya

Antalya jest usytuowany w południowo-zachodniej Turcji, i jest stolicą prowincji Antalya.Miasto znajduje się pytanie na czele Zatoki Antalya, która prowadzi wprost do Morza Śródziemnego i jest uważana za stolicę Riwiera Turecka względu na swoje położenie.Liczba ludności wynosi około. 750000 (2007), Antalya i została założona około roku 150 pne Kr. z Attalos II i został nazwany Attalii i Adalia.

Antalya jest znana jako ośrodek, który rzekomo prowadzi do najczystszych wód Morza Śródziemnego. Stare Miasto Kaleici jest najbardziej popularnej dzielnicy i charakteryzuje się różnych kultur, takich jak rzymskich i bizantyjskich. Istnieje krętych uliczek i zabytków, takich jak Hadrian’s Arch Street z 1 wne Kr. Muzeum Antalya jest światowej sławy muzeum archeologiczne z sekcji specjalnej, a Yivli Minaret jest minaret z 1200s jest znany punkt orientacyjny. Antalya Golden Orange Film Festival jest Turcja najstarszy festiwal filmowy.

Antalya Airport miał około 19 mln pasażerów w 2008 r. i znajduje się ok. 13 km.