Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Adana

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Adana – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Adana – Podręcznik

Wynajem Samochodów Adana
Wynajem Aut Adana

Adana jest usytuowany w południowej części Turcji. Miasto leży nad rzeką Seyhan, około 30 km od linii brzegowej i Morza Śródziemnego. Adana jest stolicą prowincji Adana jest piątym co do wielkości miasto w Turcji mieszka około 1 500 000 (2009). Adana został założony prawdopodobnie przez Hetytów w około. B. 1400 Kr. i była zarządzana przez Rzymian w 66 rpne Kr.

Jedyny budynek, który pozostaje z Imperium Rzymskiego, Taskopru kamienny most, jak się oczekuje, zbudowany w wieku AD 300Kr. Clock Tower Büyük Saat Kulesi z 1882 roku, z 32 metrów najwyższa dzwonnica w Turcji, Sabanci Merkez meczet Camii, który został otwarty w 1998 r. jest jednym z największych na Bliskim Wschodzie.Istnieje kilka wspaniałym parkiem w Adana, w tym Ogród Botaniczny İnönü Ogród Botaniczny. Adana oferuje również muzea Misis Muzeum Mozaiki i festiwali, które Altin Koza International Film Festival.

Istnieje około 3, 5 km do lotniska Adana Şakirpaşa.