Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kemer

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kemer – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kemer – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kemer
Wynajem Aut Kemer

Kemer to miejscowości położonej na południowym wybrzeżu Turcji, nad Zatoką Antalya, która prowadzi wprost do Morza Śródziemnego.Kemer należy do prowincjiAntalya jest otoczony przez góry Taurus, i to jest około 40 km na popularnym kurorcie Antalya, który znajduje się dalej na północ.Kemer jest ok.. 50 km wybrzeża i jest sztucznym miasta, który został zbudowany w 1910 roku. W 2004 r. liczba ludności około 5000

terminów Kemer długie plaże, morze zieleni i pięknej scenerii lasów i gór. Podobnie jak większość innych miejscowości wzdłuż Morza Śródziemnego, nie ma restauracji, barów i sklepów wzdłuż promenady i centrum miasta. Mimo, że Kemer jest dość nowe miasto, jest kilka zabytków i atrakcji w mieście. Kilka kilometrów od Kemer znajdują się ruiny starożytnego miasta Perge, który powstał 700 lat przed Kr. Widać pozostałości między innymi, teatr, łaźnie rzymskie i akwedukty.

Antalya Airport oferuje loty międzynarodowe i jest ok. 40 km na północ od Kemer.