Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Side

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Side – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Side – Podręcznik

Wynajem Samochodów Side
Wynajem Aut Side

Side należy do prowincji Antalya i znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu Turcji. Miasto położone jest na niewielkim półwyspie, który jest 1 km długości i 400 metrów szerokości i wystające do Morza Śródziemnego. Doskonała lokalizacja w połowie drogi między dwoma miastami resort popularnych Antalya i Alanya, który jest około 70 km od każdego miasta.Side została greckie miasto portowe w dawnych czasach i dziś liczba ludności około 15 000 (2005).

W 1980 roku Page wzrosła z wioski rybackiej do idyllicznej miejscowości turystycznych. Oto szerokie plaże z palmami, restauracji i barów wzdłuż wybrzeża i możliwości działań, takich jak narty wodne, pływanie łódką, wędkowanie, nurkowanie. Manavagat jest góra, gdzie jest popularny, aby przejść na przejażdżki i rzeka, która kończy się wodospadem Manavagat Wodospady, istnieją dobre warunki do raftingu. Jest tu wiele historycznych atrakcji w regionie, w tym rzymską bramę miasta i publicznych łaźni, w której mieści się muzeum Roman.

Jest ok. 70 km do lotniska Antalya.