Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ladysmith

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ladysmith – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ladysmith – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ladysmith
Wynajem Aut Ladysmith

Ladysmith znajduje się w Republice Południowej Afryki wschodniej prowincji KwaZulu-Natal, i ma 230.000 mieszkańców.Miasto położone jest nad rzeką śródlądowych Klip rzeki u podnóża Gór Smoczych. Ladysmith znajduje się 230 km na północny zachód od Durban, i 353 km na południowy wschód od Johannesburga.

Ladysmith jest ważnym ośrodkiem handlowym i bramą do Drakensberg górach. Jednym z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych miasta-Soofi Meczet od końca 1800 roku z jego bemerkelsesverdighe architektury.

Kolejną atrakcją jest Muzeum Ladysmith Siege – pierwotnie zbudowany jako ratusz w 1884 roku, ale został zniszczony podczas wojny angielsko-burskiej (1899-1902).Wojna, znany również jako „Druga wojna wyzwoleńcza” miała miejsce między Wielką Brytanią a   republiki Transwalu i Boer z Orange Free State.Artefakty ekspozycjami, dokumenty, mundury i broń z tej wojny. W mieście istnieje też wiele zabytków i pomników z Anglo-Boer War.

Godzinę jazdy samochodem od Ladysmith to Royal Natal National Park, który ma jedne z najbardziej spektakularnych krajobrazów w Afryce. Istnieje również drugi najwyższy na świecie wodospad, Tugela Falls – dużą atrakcją turystyczną.

Najbliższe lotnisko jest Durban International Airport, położony ok.. 2,5 godziny jazdy od Ladysmith.