Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Pietermaritzburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pietermaritzburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pietermaritzburg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Pietermaritzburg
Wynajem Aut Pietermaritzburg

Pietermaritzburg położony jest w południowo-wschodniej części Republiki Południowej Afryki i jest stolicą prowincji KwaZulu-Natal.Miasto ma ok.. 600.000 mieszkańców (2010), często nazywany po prostu „Maritzburg” lub „PMB”.

Pietermaritzburg została założona w 1838 roku i stoi do dziś jako tętniące życiem, nowoczesne miasto Afryki. Są uczelnie, muzea, galerie sztuki, sklepów, rynków, restauracji i miejsc rozrywki.

Miasto jest otoczone zalesionymi wzgórzami i wsi walcówka, w mieście są bujną roślinnością, w parkach i ogrodach. Popularną atrakcją turystyczną w Pietermaritzburg jest ogród botaniczny.

Inne atrakcje miasta to Tatham Muzeum Sztuki Galeria Sztuki – malarstwo olejne, skulptuer i beadwork. Strona ma również imponującą kolekcję artystów brytyjskich i francuskich z 1800 – i 1900. Najbardziej znanym jest Degas, Picasso, Matisse i Renoira.

Ponadto Natal Muzeum warto odwiedzić, w którym, poprzez wystawy otrzyma wiedzę na temat dziedzictwa Republiki Południowej Afryki.

Od Pietermaritzburg jest w niewielkiej odległości kilku rezerwatów przyrody i parków narodowych.

Najbliższe lotnisko jest Pietermaritzburg Airport, położony 6,3 km na południe od centrum miasta. Lotnisko ma lotów krajowych do Johannesburga. Durban International Airport, położony 82 km na południe od Pietermaritzburg, ma wiele celów podróży – zarówno w kraju i za granicą.