Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Pietermaritzburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pietermaritzburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pietermaritzburg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Pietermaritzburg

Wynajem Aut Pietermaritzburg

Pietermaritzburg położony jest w południowo-wschodniej części Republiki Południowej Afryki i jest stolicą prowincji KwaZulu-Natal.Miasto ma ok.. 600.000 mieszkańców (2010), często nazywany po prostu „Maritzburg” lub „PMB”.

Pietermaritzburg została założona w 1838 roku i stoi do dziś jako tętniące życiem, nowoczesne miasto Afryki. Są uczelnie, muzea, galerie sztuki, sklepów, rynków, restauracji i miejsc rozrywki.

Miasto jest otoczone zalesionymi wzgórzami i wsi walcówka, w mieście są bujną roślinnością, w parkach i ogrodach. Popularną atrakcją turystyczną w Pietermaritzburg jest ogród botaniczny.

Inne atrakcje miasta to Tatham Muzeum Sztuki Galeria Sztuki – malarstwo olejne, skulptuer i beadwork. Strona ma również imponującą kolekcję artystów brytyjskich i francuskich z 1800 – i 1900. Najbardziej znanym jest Degas, Picasso, Matisse i Renoira.

Ponadto Natal Muzeum warto odwiedzić, w którym, poprzez wystawy otrzyma wiedzę na temat dziedzictwa Republiki Południowej Afryki.

Od Pietermaritzburg jest w niewielkiej odległości kilku rezerwatów przyrody i parków narodowych.

Najbliższe lotnisko jest Pietermaritzburg Airport, położony 6,3 km na południe od centrum miasta. Lotnisko ma lotów krajowych do Johannesburga . Durban International Airport , położony 82 km na południe od Pietermaritzburg, ma wiele celów podróży – zarówno w kraju i za granicą.

polski